Carclean в Facebook Facebook Facebook
Carclean в Google+ Google+
Carclean в Youtube
Carclean в Blogspot
Carclean в Carclean VK
Carclean в Instagram
+380 50 15 99 888
г. Луцк, ул. Парковая, 2

"Реінкарнація" автомобіля ‪BMW 7

Поделитесь страницей:   

До нас приїхав автомобіль BMW 7, котрий втратив вже свою бувалу красу та привабливість через неякісні мийки та відсутність захисних покриттів у минулому. Наша команда професіоналів подарувала автомобілю нове життя і заворожені погляди оточуючих!

Мийка автомобіля парою Львів

Були проведені наступні роботи:

Першим етапом провели мийку кузова автомобіля парою, з використанням італійського парогенератора ‪‎Idromatic. Новітня технологія дозволяє якісно та бережно очистити поверхню автомобіля, при цьому не застосовуючи хімічних препаратів. В комплекті з парогенератором на один автомобіль ми використовуємо не менше 10 спеціальних цупких мікрофібр, що забезпечує якісне миття поверхні без дрібних подряпин, так званих «павутинок»

Другим етапом була проведена очистка поверхні від бітуму: якщо плями з’явилися нещодавно, для їх видалення достатньо використати спеціальній препарат – "анти бітум" на спиртовій основі. Якщо ж плями на поверхні застарілі, засохлі – допоможе лише глибока чистка кузова глиною.

Саме тому третім етапом була проведена глибока чистка лакофарбового покриття синтетичною глиною. Навіть після мийки в подряпинах і сколах автомобіля залишаються дрібний пісок, гудрон та засохлий бітум. Якщо не провести детальну чистку перед поліруванням, ці піщинки будуть чіплятися до кругів під час полірування, та «малювати» все нові і нові подряпини на поверхні.

Глибока чистка ЛКП авто Львів

Коли поверхня очищена і обезжирена, можемо приступати до четвертого етапу – полірування кузова автомобіля новими, орбітальними полірувальними машинками італійського виробника ‪‎Rupes. Новітня технологія дозволяє якісно та безпечно відполірувати поверхню без ризику перегріву лаку та виникнення голограм. Тепер, після полірування технологіями Rupes товщина лаку зменшиться максимум на 10 мікрон (Товщина лаку у різних виробників авто та моделей коливається від 58 мкм до 180)

Полірування авто Львів

Стаття по темі: Ми відвідали Rupes, пройшли навчальний курс та отримали сертифікати!

П’ятим етапом поліруємо фари.

Шостим етапом повторно миємо автомобіль, щоб забрати залишки пасти та пороху після полірування.

Сьомий етап - обезжирення поверхні.

Восьмий - самий відповідальний етап - нанесення захисного покриття "РІДКЕ СКЛО" та запікання його. Після нанесення "рідке скло" на ЛКП вступає в реакцію та утворює нову поверхню, яка менше боїться дрібних подряпин, вигорання, бруду, бітуму, гудрону і дарує автомобілю незрівнянний дзеркальний блиск!

Також ми покрили та запекли "рідким склом" окремо пластикові деталі та фари.

Дев'ятий - демонтування коліс з автомобіля, розбортування та подальше їх реставрування.

Десятий етап - поки реставруються диски, ми приступаємо до салону.

Спочатку проводимо комплексну чистку за допомогою парогенератора  ‪‎Idromatic, щоб пропарити всі застарілі забруднення, надати свіжості та еластичності всім поверхням салону. Потім проводимо аерохімчистку, яка видаляє весь бруд з глибин оббивочних матеріалів, не руйнуючи їхньої структури.

Чистка шкіряного салону Львів

Одинадцятий - підготовка шкіри до реставрації за допомогою матеріалів та обладнання‪ ‎FENICE_Care_System (Італія).

- обезжирення
- відновлення текстури
- склеювання та маскування порізів
- підбір кольору та фарбування 
- сушка
- нанесення захисного покриття

Чистка шкіряного салону

Дванадцятим етапом проводимо чистку лобового скла та бокових вікон від смогової плівки, залишків пташиних послідів, гудрону. Коли поверхня чиста, наносимо захисне покриття антидощ, яке створює на поверхні надійний захисний шар, що відштовхує воду. На швидкості від 60-ти км/год двірники можна не вмикати - вода збиратиметься у краплі правильної форми та «злітатиме» на швидкості, покращуючи видимість дороги. Захисний шар не стиратиметься під впливом двірників, оскільки проникає у структуру скла!!! Дія покриття антидощ можлива від 3-х місяців до 2-х років.

Заключним етапом проводимо чорніння гуми автомобіля, наносимо антистатик.

Результатом задоволений не тільки власник, а й всі оточуючі!