Купити готовий бізнес
Ми пропонуємо покрокову систему відкриття та функціонування детейлінг-студії для потенційних франчайзі, починаючи від підбору та оформлення приміщення, рекомендацій щодо створення юр. особи, посадових інструкцій, навчання персоналу нашим послугам та закінчуючи забезпеченням брендовими аксесуарами (килимки, цукрові стіки, кепки, рамки) і рекламною продукцією - банери, візитки, подарункові сертифікати й багато іншого!
Carclean
Співпрацюючи з нами, ви отримуєте повний доступ до всіх наших сьогоднішніх і майбутніх розробок, спеціальних засобів та ноу-хау, багато з яких не мають аналогів на ринку детейлінг-послуг.
Professional Detailing Team Carclean - дружна команда професіоналів своєї справи, де кожен готовий підказати та підтримати вас на початку вашої діяльності!
З нами ви ніколи не будете самотніми у світі автодетейлінгу!
Якщо вас цікавить
Тоді телефонуйте нам
+380 66 68 08 222
Завітайте на наш сайт
carclean.team
Наша перша детейлінг-студія була відкрита у 2012 році у м. Луцьк!
Розпочавши як мийка автомобілів парою, вже через рік ми стали повноцінною детейлінг-студією по професійному догляду за авто.
Рік не був витрачений дарма...
Вивчення світу автодетейлінгу
Продукція, обладнання, новинки, революційні системи, які не мають аналогів!
Поїздки до виробників
Знайомства, підписання контрактів на ексклюзивне постачання продукції в Україну.
Понад 1000 годин
Навчальних тренінгів, семінарів, теоретичних та практичних занять.
20+ сертифікатів
Було отримано
Carclean Carcare Nanolex AngelWax
Зареєстровані в Україні торгові марки
Багато
Вкладених сил, праці та, звичайно, фінансів.
Коли робота нашої детейлінг-студії «Carclean Ukraine» була налаштована та успішно функціонувала, ми дали можливість таким же ентузіастам-автоаматорам запустити успішний бізнес та працювати у своєму регіоні! Якщо ви хочете відкрити детейлінг-центр і налаштувати вигідну справу - звертайтеся до нас!
Незважаючи на високий попит серед споживачів, ринок детейлінг-послуг в Україні знаходиться на початковій стадії розвитку, саме тому у вас є всі шанси стати його лідером. Якщо вас зацікавила франшиза детейлінг, телефонуйте нам, ми відкриті для співпраці.
Carclean
На сьогоднішній день ми навчили та відкрили по франшизі вже 10 точок по Україні та у планах ще 5