Carclean в Facebook Facebook Facebook
Carclean в Google+ Google+
Carclean в Youtube
Carclean в Blogspot
Carclean в Carclean VK
Carclean в Instagram
+380 50 15 99 888
г. Луцк, ул. Парковая, 2

Чистка шкіряного салону, полірування та захист автомобіля в Луцьку

Поделитесь страницей:   
Чистка шкіряного салону, полірування та захист автомобіля в Луцьку

Для надання комплексу детейлінг послуг до "Автобані" приїхав автомобіль Toyota Camry.

Детальний, всесторонній догляд, чистка, відновлення та захист - саме те, що потрібно цьому автомобілю!

Роботу розпочинаємо з парової мийки автомобіля, без використання хімічних препаратів, професійним парогенератором італійського виробника - Idromatic Astra Steamer Chemi

На кузов автомобіля під час пересування нашими дорогами прилипає дорожня смола, так званий бітум. Особливо помітні плями на автомобілях світлих кольорів.

Якщо довгий час не робити глибокої очистки лакофарбового покриття від чорних плям, поступово смола проникає в лак і фарбу, залишаючи після себе жовті плями, що не підлягають видаленню, допоможе лише перефарбування.

Свіжі, не засохші бітумні плями, ми видаляємо антибітумним препаратом від європейського виробника Tenzi.

Якщо бітумні плями застарілі (2 місяці і більше), для їх видалення потрібно проводити глибоку чистку лакофарбового покриття синтетичною глиною.

Диски автомобілів найбільше страждають від різного роду пошкоджень: стружка з гальмівних колодок, що на швидкості проникае в лак, дорожні солі, сильнодіючі хімікати, які використовують на недоброякісних мийках, та ін.

Від усіх цих забруднень ми проводимо глибоку чистку покриття дисків.

Наступним етапом проводимо безпечну мийку двигуна сухою парою - ефективне очищення від масляних забруднень навіть в важкодоступних місцях моторного відсіку.

Мойка мотора паромМойка мотора паром Львов

Коли ЛФП автомобіля очищене, проводимо обезжирювання поверхності та приступаємо до абразивного полірування. В роботі використовуємо італійську технологію Rupes BigFoot.

Відполіровану поверхню ми захищаємо захисним покриттям на основі рідкого скла від європейського виробника.

Після покриття автомобіль надійно захищений від зовнішнього середовища, агресивних хімічних препаратів, бітуму, гудрону, пташиного посліду, металевої стружки з гальмівних колодок.

Колір автомобіля стає насиченішим, поверхня набуває дзеркального блиску та має гідрофобні властивості - ефект самоочищення в дощову погоду.

Після нанесення захисного покриття автовласник значно економить на мийках авто - тепер достатньо кузов ополоснути водою. Бруд злітає з кузова, і поверхня залишається практично сухою.

Защита автомобиля Львов

Коли екстер'єр автомобіля зроблений, ми приступаємо до інтер'єру.

Проводимо чистку салону автомобіля сухою парою, БЕЗ ХІМІЇ. Пара набагато ефективніше справляється з забрудненнями будь-якого роду, ефективно вичищає за коротші терміни.

Чистка слона Львов

Чистка слона Львов

Після очистки в салон автомобіля ставимо апарат озонатор - генератор озону.

Озон в три тисячі разів перевищує бактерицидні властивості хлорного розчину, його сміливо можна назвати найсильнішим окислювальним і бактерицидним засобом.
Тому за допомогою озонатора можна не тільки швидко і ефективно вбити бактерії, віруси, грибки та інші шкідливі мікроорганізми, що знаходяться в повітрі і воді, але і усунути неприємні запахи: вологи, цигаркового диму, тощо.

Як показують дослідження, озонатор може впоратися на 94% з пестицидами та отрутохімікатами. При цьому на 99,9% вбиває кишкову паличку та інші шкідливі бактерії.

Заключним етапом наносимо на лобове скло та вікна автомобіля захисне покриття антидощ. На швидкості від 60-ти км/год двірники можна не вмикати.